Edit Content

درباره ما

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز 

با ما تماس بگیرید

آیا پدهای درمانی هالوکس والگوس موثر هستند؟

آیا پدهای درمانی هالوکس والگوس موثر هستند؟

آیا از درد انحراف شست پا یا همان هالوکس والگوس رنج می برید؟ اگر چنین است، ممکن است تعجب کنید که آیا پدهای هالوکس والگوس موجود در بازار در کاهش درد و ناراحتی موثر هستند یا خیر. در این پست، بررسی خواهیم کرد که آیا پدهای بونیون (هالوکس والگوس) کار می کنند یا خیر و درباره سایر گزینه های درمانی غیر جراحی موجود بحث خواهیم کرد.

آیا پدهای هالوکس والگوس تاثیری بر درمان بیماران دارد؟

پاسخ کوتاه این است که نه، متأسفانه معمولاً اینطور نیستند. پدهای بونیون اغلب توسط متخصصان غیر ارتوپد به عنوان یک درمان محافظه کارانه برای انحراف شست پا توصیه می شود. آنها برای تخلیه مفصل بونیون و کاهش فشار از ناحیه دردناک عمل می کنند. در حالی که این ممکن است تسکین موقتی ارائه دهد، در واقع علت اصلی تغییر شکل بونیون با این پدها نیز درمان نمیشود.

مشکل دیگر در مورد پدهای هالوکس والگوس این است که معمولاً ناراحتی بیشتر در طول ره رفتن یا پوشیدن کفش را برای بیماران به وجود می آورد چرا که با پوشیدن جوراب و کفش حجم زیادی در کفش به وجود آمده و متاسفانه فشار بیشتری ایجاد میشود. این باعث می شود همه چیز به کفش بچسبد و باعث درد بیشتر در بیماران مبتلا به انحراف شست پا شود.

اگر از درد هالوکس والگوس (انحراف یا قوز شست پا) رنج می‌ برید، توصیه می‌کنیم همین امروز از ما وقت بگیرید . تیم پزشکی دکتر فرهاد غفاری وضعیت شما را ارزیابی می کنند و یک برنامه درمانی را که به طور خاص برای شما طراحی شده است، ایجاد می کنند. ما طیف گسترده‌ای از گزینه‌های درمانی غیرجراحی را ارائه می‌دهیم که ثابت شده است در درمان بونیون مؤثر هستند. برای رزرو نوبت همین امروز با ما تماس بگیرید.

*-*-*-*-**-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*

جهت اطلاعات بیشتر درمورد عمل و جراحی میتوانید با شماره زیر تماس بگیرید:

تلفن : 02188814799

*-*-*-*-**-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *